امروز: چهارشنبه 30 خرداد 1403 برابر با 19 جون 2024

  

آموزش درآمد دلاری را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش درآمد دلاری را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در اینستاگرام دنبال کنید

تبلیغات محیطی و انواع آن

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
تبلیغات محیطی و انواع آن تبلیغات محیطی و انواع آن محمد بدلی

تبلیغات محیطی به دو دسته تقسیم می شود:

1)فضای خارجی (Outdoor): مثل بیل برد، ساین برد، استند، تابلوی سردر مغازه ها، تابلوهای روی دیوار و بام ساختمانها، تابلوهای روی پل های هوایی، تلویزیون های شهری دیجیتال، نمایشگرهای دیجیتال LED ،LCD،تابلوهای سه وجهی و اسکرول (چرخان)، بالن های تبلیغانی، اتوبوسهای شهری و ...

2)فضای داخلی (indoor): مثل کلیه تابلوهای تبلیغاتی در فضاهای سرپوشیده عمومی، مترو، فرودگاه، ترمینال ها، انواع استند، لایت باکس، پلاسما، ویدئووال و ...

برخی از ابزارهای تبلیغات محیطی عبارتند از:

بیلبرد(bill board): به معنای یک سطح تبلیغاتی بزرگ است. در ایران معمولا به هر فضای تبلیغاتی بیشتر از 6 مترمربع، بیل برد گفته می شود. معمولا در بزرگراهها، چهار راه ها یا خیابان های پر رفت و آمد نصب می شود. پیام تبلیغی روی آنها باید کوتاه و تاثیرگذار باشد تا در مدت زمان اندک گذر از روبروی آن،جلب توجه کرده و تاثیر خود را بگذارد. بیل برد به علت ابعاد وسیع،معمولا در فضای خارجی وجود دارد.

ساین برد(sign board ): به معنای صفحه ای برای نمایس علامت یا نشانه می باشد که در ایران بصورت اشتباه مصطلح به فضای کوچکتر از بیل برد و حداقل 5/2 الی 3 متر گفته می شود.معمولا در سر چهارراه ها،میادین و یا خیابانهای اصلی و فرعی وجود دارد.

استند(stand): هر فضای تبلیغاتی ایستاده و معمولا عمودی،کوچکتر از ساین برد،استند نامیده می شود.استند انواع و اقسام بسیار متنوع دارد.استندهای ساخته شده برای فضای خارجی از نظر ابعاد،نوع سازه و کارکرد،با استندهای فضای داخلی متفاوت است.در فضای بیرونی،محافظت از آگهی های ارائه شده در استند در برابر باران،باد،نور خورشید،سرما و گرما،افراد،ضربات، تصادفات و حوادث غیر مترقبه دیگر مد نظر قرار می گیرد.معمولا در فضاهایی که امکان تردد پیاده بیشتر است قرار دارد.مخاطب استند نیز افراد پیاده می باشند .زیرا با توجه به سطح تبلیغاتی محدودتر نسبت به بیل برد و ساین برد،انکان جلب توجه سواره را ندارد.استندهای فضای داخلی ظریف تر و سبک تر هستند و به راحتی قابل جمع کردن و حمل و نقل می باشند.

تابلوی سردر(shop board): هر فروشگاه یا اداره و سازمان می تواند با کسب مجوز از زیباسازی و پرداخت عوارض،دارای تابلو سردر باشد.برخی از این تابلوها در مکانهای پررفت و آمد وجود دارند و خودبخود به یک فضای تبلیغاتی برای صاحبان صنعت و کالا و خدمات تبدیل شده است.جدیدا برخی ار برندها، شرکت ها یا کارخانجات ،با تهیه،ساخت و نصب تابلوی سردر فروشگاهها علاوه بر تبلیغ محصول خود،سردری زیبا نیز برای فروشگاه مذکور ساخته اند که باعث انتفاع طرفین می شود.

تابلوهای روی دیوار(sign wall) یا بام ساختمان ها(sign roof): برخی از مالکان ساختمان ها که محل ساختمانشان دارای دید مناسب برای تبلیغ می باشد دیوار یا بام خود را برای تبلیغ اجاره می دهند.این فضاها تفاوت چندانی با بیل برد یا ساین برد ندارند.فقط چون بر دیوار یا روی بام یک ساختمان نصب می شوند،ساین وال یا ساین روف نامیده می شوند.

پل های هوایی: امروزه تبلیغات بر روی فضای ایجاد شده بر پلهای هوایی نیز به اندازه بیل برد و ساین برد مورد توجه و استفاده قرار گرفته است.از معایب این فضاها ارتفاع بسیار کم نسبت به طول و از محاسن آن عرض بسیار طولانی (تقریبا به اندازه عرض بزرگراه یا بلوار) است.این باعث ایجاد یک فضای خاص (ارتفاع کم و عرض زیاد) شده که می تواند تاثیر خاص خود را بر مخاطب داشته باشد.

برخی از انواع بیل برد یا ساین بردها عبارتند از:

تابلوهای سه وجهی(سه نمایه): این عبارت در دوحالت استفاده می شود. یکی در مورد بیل بردها یا ساین بردهایی است که از سه طرف دید دارند.در واقع در جایی نصب شده اند که از سه طرف قابلیت دیدن حداقل یکی از وجه های آن توسط عابران سواره یا پیاده وجود دارد.این تابلو ها ممکن است بصورت ثابت و یا چرخان باشند.به این تابلوها چون در سه وجه،آگهی را به نمایش می گذارند Tri-View Vision گفته می شود.

نوع دیگر تابلوی سه وجهی،معمولا به تابلوهایی با مقطع مثلثی گفته می شود که طرح نصب شده روی آن برای چرخش تابلو بصورت شیار افقی یا عمودی،بریده شده است و در مدت زمان معین با تغییر وجه،سطح دیگر خود را نمایان می کند.این تابلوها در بازار تبلیغات ایران ممکن است به نام اولین تولیدکننده آنها یعنی پریزما(Prisma ) خوانده شود.

تابلوهای گردان یا چرخان(Scroll): این تابلوها که بیشتر در اطراف میادین ورزشی استفاده می شود،دارای دو یا چند طرح می باشد که دور یک استوانه قرار دارند و با هر بار چرخیدن آن،یک وجه از اگهی دیده می شود.

انواع نمایشگرهای شهری: این نوع نمایشگرها که جدیدا بر تعداد آنها اضافه شده است،دارای فن آوریهای مختلفی هستند که به چند نمونه آن اشاره می شود:

تابلوهای دیجیتال: این تابلوها در ابعاد و اشکال مختلف بصورت تک رنگ یا چند رنگ وجود دارند که برخی از آنها محدودیتهای خاصی برای پخش تصاویر بصورت سه بعدی و یا در چند رنگ دارند.

تلویزیون های شهری غول پیکر: این ابزارها دقیقا مانند یک تلویزیون عمل کرده و هیچگونه محدودیتی برای پخش آگهی های تصویری و حتی صوتی ندارند و نحوه نمایش آگهی در آنها همانند پخش آگهی تلویزیونی است.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام، و کسب درآمد دلاری رو شروع کن

 
با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید. برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

توصیه های من درباره آموزش و برنامه ریزی در سال 1403

محمد بدلی مدیر سایت آموزش بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت نی وکبه نظر من بزرگ ترین ابزار انسان برای رسیدن به موفقیت، داشتن تخصص هست. بزرگترین هدفت برای سال 1403 رو افزایش اطلاعات، کسب تخصص و آموزش و یادگیری برای پیشرفت خودت قرار بده. روی آموزش خودت سرمایه گذاری کن چون تا زمانی که همون آدم قبلی هستی و اطلاعاتت در سطح همون اطلاعات محدود قبلی هست، درآمدت هم همون درآمد محدود قبلی خواهد بود. آموزش ببین. یاد بگیر و برای سرمایه گذاری برنامه ریزی کن تا پیشرفت کنی.
من محمد بدلی، با حداقل 10 سال سابقه در زمینه کسب درآمد اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، فروش اینترنتی، طراحی سایت های اینترنتی، راه اندازی کسب و کار آنلاین و فعالیت و سرمایه گذاری در بازارهای مالی، ابتدا از تکنیک های بازاریابی اینترنتی برای موفقیت کسب و کار خودم استفاده کردم و بعد تصمیم گرفتم وارد سرمایه گذاری در بازارهای مالی بشم و در نهایت تجربیاتم رو آموزش بدم. اگر پیشرفتت برات مهم هست آموزش ببین و اطلاعاتت رو بالا ببر تا متفاوت تر و موفق تر از گذشته خودت باشی.
پست های من رو در اینستاگرام و تلگرام دنبال کن. موفق باشی دوست عزیزم...

آموزش کسب درآمد دلاری با مهندس محمد بدلی

آموزش کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت توسط محمد بدلیآموزش سرمایه گذاری و کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی برای کسب و کار، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک و سایت گردشگری کمک سفر هستم. تا این لحظه بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( کسب درآمد دلاری ) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

جدیدترین مطالب سایت کسب درآمد دلاری

خبرنامه سایت آموزش کسب درآمد دلاری

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 10000 علاقه مند به کسب درآمد دلاری پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

نظرسنجی سایت آموزش درآمد دلاری

کدام یک از جنبه‌های دانش مدیریت بازاریابی در کشور ما کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند؟

درآمد دلاری | آموزش سرمایه گذاری و آموزش کسب درآمد دلاری در ایران به صورت رایگان و کاربردی + آموزش کسب درآمد دلاری بدون نیاز به سرمایه ی اولیه در بازار رمزارزها.