امروز: چهارشنبه 30 خرداد 1403 برابر با 19 جون 2024

  

آموزش درآمد دلاری را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش درآمد دلاری را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در اینستاگرام دنبال کنید

آزمایش قدرت گوش دادن به خریداران

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آزمایش قدرت گوش دادن به خریداران آزمایش قدرت گوش دادن به خریداران محمد بدلی

هیچگاه فرصت گوش دادن به خریداران بالقوه خود را از دست ندهید، این مساله ای حیاتی برای موفقیت در فروش محسوب می گردد.

کلمات مشتریان خود را تفسیر کنید

خریدار فقط زمانی از اینکه موضوع که شما به او گوش می دهید اطمینان حاصل می کند که شما آنچه که آن ها می گویند را تفسیر کنید و آن را در کلماتی که به آن ها می گویید بازخورد دهید، اینجاست که مساله ی گوش دادن موثر را باید جدی گرفت. اینجاست که شما خیلی واضح به خریدار نشان می دهید که گوش دادن شما واقعی و صادقانه بوده است و به آنچه که او می گوید توجه کامل دارید. با تفسیر سخنان آن هاست که می توانید ثابت کنید به آن ها توجه دارید.

سوال کردن برای واضح شدن مساله

زمانی که توضیحات خریدار در مورد شرایطش به شما تمام شد، شما پس از تامل و مکث، برای روشن شدن موضوع از او سوال کنید. شما افکار و نگرانی های اصلی خریدار را تفسیر می کنید و سپس بازخوردی از آن ها را در سخنان تان به آن ها نشان می دهید.

از کلمات مناسب استفاده کنید

برای مثال شما ممکن است بگویید "اجازه دهید مطمئن شوم آن چه را که گفتید دقیقا متوجه شده ام. اینطور به نظرم می رسد که شما در مورد دو چیز بیش از هر چیز دیگری نگران هستید، و این که شما در گذشته تجربیاتی داشتید که باعث شده است در مورد چنین تصمیم گیری هایی بسیار محتاطانه عمل کنید."

به دقت بازخورد دهید

وقتی شما می خواهید به یک بازخورد مناسب و دقیق از سخنی که خریدار می گوید برسید، در حالی که تامل می کنید و به سوال کردن ادامه می دهید، این کار را تا زمانی که خریدار کلماتی را با مفهوم "بله درست است، شما دقیقا متوجه شدید" بگوید باید ادامه دهید.

زمانی که حق دارید وارد مذاکره ی فروش شوید

زمانی که شما و خریدار کاملا یکدیگر را محک زدید و به شناختی متقابل از یکدیگر رسیدید، حال شما در جایگاهی هستید که بتوانید با خریدار در مورد محصول و سرویس تان شروع به مذاکره کنید. به طور کلی این بدان معناست که شما هنوز نمی توانید بروشورها و لیست قیمت هایتان را ارائه کنید و هنوز نمی توانید درباره این که محصول شما چگونه به حل مشکل او و رساندن او به اهدافش کمک کند صحبت کنید، بلکه این کار را زمانی باید انجام دهید که تقریبا هفتاد درصد از صحبت های فروش انجام شده باشد. تا آن زمان که به شناخت متقابل از یکدیگر نرسیده اید و هفتاد درصد از مذاکره برای فروش انجام نشده، هنوز معامله قطعی نشده که قیمت را بیان کنید. در آن زمان شما حتی نمی دانید که چطور بدون این که از انجام نشدن معامله دستپاچه شوید عرضه هوشمندانه کالای خود را انجام دهید.

شنونده خوبی باشید

وقتی شما بهتر و بیشتر گوش دهید، مردم نیز بهتر و بیشتر شما را دوست خواهند داشت، بیشتر به شما اعتماد کرده می کنند و بیشتر خواهان معامله با شما می شوند. بیشتر آن ها می خواهند با شما همکاری داشته باشند و شما نیز بین مردم محبوب تر خواهید بود. شنوندگان عالی هر جا که باشند خوشایند هستند، در هر لحظه و مرحله زندگی، و سرانجام در هر زمینه ای که فعالیت بکنند به مرتبه عالی خواهند رسید.

تمرین عملی

شما برای اینکه سریعا این ایده ها را عملی کنید دو کار می توانید انجام دهید. اولا، به خاطر داشته باشید اولین وظیفه شما به عنوان یک فروشنده این است که کاری کنید که خریدار از شما خوشش بیاید و به این باور برسد که شما وضعیت و شرایط او را به خوبی فهمیده اید، با تفسیر کردن سخنان مشتری می توانید به این هدف برسید. دوما این که مطمئین شوید که خریدار در مورد بازخورد شما از نگرانی هایش کاملا با شما هم عقیده باشد یعنی اطمینان حاصل کنید که بازخورد شما صحیح بوده است. فقط آن موقع است که می توانید فروش خود را آغاز کنید.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام، و کسب درآمد دلاری رو شروع کن

 
با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید. برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

توصیه های من درباره آموزش و برنامه ریزی در سال 1403

محمد بدلی مدیر سایت آموزش بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت نی وکبه نظر من بزرگ ترین ابزار انسان برای رسیدن به موفقیت، داشتن تخصص هست. بزرگترین هدفت برای سال 1403 رو افزایش اطلاعات، کسب تخصص و آموزش و یادگیری برای پیشرفت خودت قرار بده. روی آموزش خودت سرمایه گذاری کن چون تا زمانی که همون آدم قبلی هستی و اطلاعاتت در سطح همون اطلاعات محدود قبلی هست، درآمدت هم همون درآمد محدود قبلی خواهد بود. آموزش ببین. یاد بگیر و برای سرمایه گذاری برنامه ریزی کن تا پیشرفت کنی.
من محمد بدلی، با حداقل 10 سال سابقه در زمینه کسب درآمد اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، فروش اینترنتی، طراحی سایت های اینترنتی، راه اندازی کسب و کار آنلاین و فعالیت و سرمایه گذاری در بازارهای مالی، ابتدا از تکنیک های بازاریابی اینترنتی برای موفقیت کسب و کار خودم استفاده کردم و بعد تصمیم گرفتم وارد سرمایه گذاری در بازارهای مالی بشم و در نهایت تجربیاتم رو آموزش بدم. اگر پیشرفتت برات مهم هست آموزش ببین و اطلاعاتت رو بالا ببر تا متفاوت تر و موفق تر از گذشته خودت باشی.
پست های من رو در اینستاگرام و تلگرام دنبال کن. موفق باشی دوست عزیزم...

آموزش کسب درآمد دلاری با مهندس محمد بدلی

آموزش کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت توسط محمد بدلیآموزش سرمایه گذاری و کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی برای کسب و کار، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک و سایت گردشگری کمک سفر هستم. تا این لحظه بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( کسب درآمد دلاری ) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

جدیدترین مطالب سایت کسب درآمد دلاری

خبرنامه سایت آموزش کسب درآمد دلاری

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 10000 علاقه مند به کسب درآمد دلاری پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

نظرسنجی سایت آموزش درآمد دلاری

کدام یک از جنبه‌های دانش مدیریت بازاریابی در کشور ما کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند؟

درآمد دلاری | آموزش سرمایه گذاری و آموزش کسب درآمد دلاری در ایران به صورت رایگان و کاربردی + آموزش کسب درآمد دلاری بدون نیاز به سرمایه ی اولیه در بازار رمزارزها.