امروز: چهارشنبه 30 خرداد 1403 برابر با 19 جون 2024

  

آموزش درآمد دلاری را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش درآمد دلاری را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در اینستاگرام دنبال کنید

نمی خواهید از شر ایده های قدیمی رهایی پیدا کنید؟

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
نمی خواهید از شر ایده های قدیمی رهایی پیدا کنید؟ نمی خواهید از شر ایده های قدیمی رهایی پیدا کنید؟ محمد بدلی

افراد خلاق و سازنده، ذهنی بسیار سازگار شونده و قابل انعطاف دارند. در اینجا سه جمله ای که افراد خلاق، خیلی راحت می توانند آنها را به زبان بیاورند را برای شما ذکر می کنیم. البته شما نیز با تمرین مستمر می توانید این رویه را یاد بگیرید.

وقتی اشتباه می کنید آن را بپذیرید

اولین جمله: "من اشتباه کردم." افراد بسیاری هستند که آنقدر حق به جانب بودن برایشان اهمیت دارد که تمام انرژی ذهن شان را صرف کارشکنی، بلوف زدن، مقصر دانستن دیگران و انکار حقیقت می کنند تا اینکه خودشان را محق جلوه دهند. اگر اشتباهی می کنید آن را بپذیرید و سعی کنید راه حلی پیدا کنید و یک گام به جلو پیش بروید.

اشتباهات خود را انکار نکنید

افرادی که ذهن خلاق ندارند، تصور می کنند که گفتن جمله ی "اینجا من اشتباه کردم" نشانه ای از ضعف آنهاست. اما برعکس، این نشانه ی بلوغ فکری و نشان دهنده ی قدرت فردی و شخصیت آنهاست. به خاطر داشته باشید که همهی ما اشتباه می کنیم.

ذهنی انعطاف پذیر داشته باشید

جمله ی سومی که افراد خلاق خیلی راحت از آن استفاده می کنند این است :

"نظرم عوض شده"

این بسیار تعجب آور است که چه تعداد موقعیت های دشوار و ناخوشایند وجود دارند که افراد گرفتار این موقعیت ها می شوند و همچنان در آن باقی می مانند فقط به این دلیل که دوست ندارند بپذیرند که نظرشان تغییر پیدا کرده و یا حتی می ترسند که این مسئله را قبول کنند.

سعی کنید جلوی ضررهایتان را بگیرید

وقتی در زمینه ی شغلی تان، اطلاعات بیشتر و جدیدتری را بدست می آورید و زمانی که متوجه می شوید درباره ی تصمیمات قبلی تان به گونه ای دیگر فکر می کنید و اصطلاحا نظرتان عوض شده است، این حقیقت را بپذیرید و اجازه ندهید هیچ کس و هیچ چیزی شما را به گوشه ای رانده و در تنگنا قرار دهد. اگر اکنون می بینید که تصمیمات قبلی شما خیلی به نفع شما نیستند قدرت و شهامت داشته باشید و جلوی ضررتان را بگیرید. نظر و تصمیم قبلی تان را تغییر دهید و آن کاری را انجام دهید که بهتر است و به نفع شماست.

تمرین عملی

در اینجا دو راه وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها، از شر طرز فکرهای محدود و کوته بینانه رهایی پیدا کنید.

اولاٌ، بپذیرید که هیچ کس کامل و بی عیب و نقص نیست. همه ی ما به کرات اشتباه می کنیم. اشتباه کردن اساساٌ به معنای کم هوشی نیست بلکه نشانه ی این است که شجاعت و شهامت اقدام کردن را داریم. حالا گاهی ممکن است اشتباهاتی هم بکنیم.

ثانیاٌ، وقتی اطلاعات بیشتر و جدیدتری را بدست می آورید، سعی کنید در هر جایی که ضروری به نظر می رسد نظر و تصمیمات قبلی خود را تغییر دهید. بیشتر آن چیزهایی که امروز شما درباره ی کسب و کارتان می دانید طی سالیان آتی به طور کامل تغییر خواهند کرد بنابراین شما اولین کسی باشید که به این مسئله واقف است.          

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام، و کسب درآمد دلاری رو شروع کن

 
با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید. برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

توصیه های من درباره آموزش و برنامه ریزی در سال 1403

محمد بدلی مدیر سایت آموزش بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت نی وکبه نظر من بزرگ ترین ابزار انسان برای رسیدن به موفقیت، داشتن تخصص هست. بزرگترین هدفت برای سال 1403 رو افزایش اطلاعات، کسب تخصص و آموزش و یادگیری برای پیشرفت خودت قرار بده. روی آموزش خودت سرمایه گذاری کن چون تا زمانی که همون آدم قبلی هستی و اطلاعاتت در سطح همون اطلاعات محدود قبلی هست، درآمدت هم همون درآمد محدود قبلی خواهد بود. آموزش ببین. یاد بگیر و برای سرمایه گذاری برنامه ریزی کن تا پیشرفت کنی.
من محمد بدلی، با حداقل 10 سال سابقه در زمینه کسب درآمد اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، فروش اینترنتی، طراحی سایت های اینترنتی، راه اندازی کسب و کار آنلاین و فعالیت و سرمایه گذاری در بازارهای مالی، ابتدا از تکنیک های بازاریابی اینترنتی برای موفقیت کسب و کار خودم استفاده کردم و بعد تصمیم گرفتم وارد سرمایه گذاری در بازارهای مالی بشم و در نهایت تجربیاتم رو آموزش بدم. اگر پیشرفتت برات مهم هست آموزش ببین و اطلاعاتت رو بالا ببر تا متفاوت تر و موفق تر از گذشته خودت باشی.
پست های من رو در اینستاگرام و تلگرام دنبال کن. موفق باشی دوست عزیزم...

آموزش کسب درآمد دلاری با مهندس محمد بدلی

آموزش کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت توسط محمد بدلیآموزش سرمایه گذاری و کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی برای کسب و کار، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک و سایت گردشگری کمک سفر هستم. تا این لحظه بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( کسب درآمد دلاری ) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

جدیدترین مطالب سایت کسب درآمد دلاری

خبرنامه سایت آموزش کسب درآمد دلاری

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 10000 علاقه مند به کسب درآمد دلاری پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

نظرسنجی سایت آموزش درآمد دلاری

کدام یک از جنبه‌های دانش مدیریت بازاریابی در کشور ما کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند؟

درآمد دلاری | آموزش سرمایه گذاری و آموزش کسب درآمد دلاری در ایران به صورت رایگان و کاربردی + آموزش کسب درآمد دلاری بدون نیاز به سرمایه ی اولیه در بازار رمزارزها.